Porady prawne

Udzielamy porad prawnych w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych. Oferujemy również pomoc przy sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism do urzędów lub w sprawach prywatnych.

Każdy ma do czynienia w życiu z prawem, lecz nie zawsze łatwo jest zrozumieć na czym polega problem z punktu widzenia prawa i jak może być poprawnie rozwiązany. Nasi doświadczeni prawnicy pomogą zrozumieć istotę sprawy i wiążące się z tym konsekwencje prawne. Po analizie sprawy wskażą możliwe sposoby prawnie bezpiecznego rozstrzygnięcia powstałych kwestii, w miarę możliwości bez kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Porady prawne udzielane są w sposób fachowy, ale jednocześnie prosty i zrozumiały.

 

Szybka pomoc prawna

Zdarza się, że sprawa musi być załatwiona szybko, nie ma zbyt wiele czasu na spotkania, a terminy muszą być dochowane. Konieczna jest wtedy pilna, lecz profesjonalna analiza problemu i sposobu działania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ekspresowych porad prawnych. Jeśli muszą Państwo otrzymać poradę prawną z dnia na dzień, wystosować pismo lub odpowiedzieć na pismo w bardzo krótkim terminie, zapraszamy do skorzystania z usług naszych prawników.

Wystarczy zadzwonić i omówić telefonicznie sprawę, bądź też umówić się na spotkanie z prawnikiem pod numerami telefonu:

tel. 886 034 708

tel. 422 445 010

tel. 603 414 866